Skip to content

Części odporne na zużycie

Niestandardowe części odporne na zużycie, komponenty z węglików spiekanych (części z węglików spiekanych)

Baucor projektuje, konstruuje i produkuje wysokiej jakości części odporne na zużycie, narzędzia i narzędzia z węglików spiekanych, części odporne na zużycie z węglika wolframu, które działają dłużej niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy masz wydruk, wstępny szkic, czy nawet pomysł, który chcesz przekształcić w część odporną na zużycie, Baucor jest w pełni zdolny do wyprodukowania części do maszyn, przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, naftowo-gazowego, odnawialnych źródeł energii i wszystkich innych sektorów wykorzystujących części z węglików spiekanych w celu ograniczenia zużycia narzędzi.

Rozumiejąc dzisiejsze wyzwania związane z projektowaniem i jakością produktów odpornych na zużycie, Baucor jest tutaj, aby podjąć to wyzwanie razem z Tobą. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się przetwórstwem, maszynami, sprzętem czy jakąkolwiek inną branżą, zwróć się do Baucor, podobnie jak tysiące innych, po właściwe i optymalne rozwiązania. W swoich zakładach Baucor zajmuje się projektowaniem i produkcją precyzyjnych komponentów z węglików spiekanych.

Jesteśmy ekspertami w produkcji części odpornych na zużycie, komponentów z węglików spiekanych i części odpornych na zużycie z węglika wolframu.

Od rozmiaru kilku milimetrów do rozmiaru 100 cali, Baucor jest wysoce wyspecjalizowany w produkcji specjalistycznych narzędzi, w tym komponentów z węglików spiekanych na podstawie próbki, rysunku lub nawet pomysłu. Jeśli potrzebujesz specjalistycznychnarzędzi wyprodukowanych zgodnie z Twoimi wymaganiami, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną wycenę. Jeśli masz rysunek, szkic lub pisemną specyfikację potrzebnego ostrza, daj nam znać, w przeciwnym razie możemy je zaprojektować i wykonać dla Ciebie.

BAUCOR® ma trzy główne biura zlokalizowane w Kalifornii - USA, Londynie - Wielka Brytania i Mannheim - Niemcy, aby dotrzeć i obsługiwać naszych klientów na całym świecie. Projektujemy, konstruujemy i produkujemy precyzyjne ostrza przemysłowe, noże maszynowe, niestandardowe narzędzia produkowane zgodnie z dokładnymi specyfikacjami.

Z tych lokalizacji dostarczamy również tysiące ostrzy przemysłowych i noży maszynowych BAUCOR®.

Skontaktuj się z naszymi doświadczonymi inżynierami sprzedaży w jednym z naszych biur dogodnie zlokalizowanych w Kalifornii, Wielkiej Brytanii i Niemczech, aby omówić swoje potrzeby.

Prosimy o skontaktować się z nami tutaj aby zapytać o możliwość wyprodukowania kolejnych narzędzi.