Skip to content

O nas

Istnieją trzy parametry, które każdy klient chciałby zoptymalizować przy podejmowaniu decyzji o wyborze niezawodnego źródła ostrzy tnących do zastosowań przemysłowych i medycznych: Wysoka jakość, niskie ceny i krótkie terminy realizacji. Dzięki zaawansowanej technologii CNC, elektrodrążenia drutowego i cięcia laserowego w połączeniu z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego rodzaju ostrzy przemysłowych i noży medycznych na zamówienie i OEM, Baucor zdołał zoptymalizować te trzy parametry dla wszystkich klientów, którzy kiedyś szukali źródła do produkcji swoich ostrzy. Nasza pasja do najwyższej jakości ostrzy przemysłowych i medycznych uczyniła nas jednym z najbardziej niezawodnych producentów noży na świecie. Dzięki zoptymalizowanym procesom Baucor produkuje wszystkie rodzaje ostrzy przemysłowych i medycznych "z półki" oraz niestandardowe elementy z węglików spiekanych w najkrótszym czasie na rynku. Nasze regularne czasy realizacji są tak krótkie w porównaniu z innymi dostawcami, że niektórzy z nich mogą nawet pobierać dodatkowe opłaty za ten czas realizacji. Nasz czas realizacji dla niestandardowych ostrzy mniejszych niż 100 sztuk, nawet wykonanych z M2 HSS lub węglika wolframu K10, zwykle nie zajmuje nam więcej niż 4 tygodnie, podczas gdy inni dostawcy zwykle dostarczają je w ciągu 14-16 tygodni.

Nasze biura znajdują się w Kalifornii - USA, Londynie - Wielka Brytaniai Mannheim - NiemcyBaucor stworzył niszę dla siebie, produkując i dostarczając szeroką gamę najwyższej jakości noży maszynowych i ostrzy przemysłowych przeznaczonych do szerokiej gamy zastosowań przemysłowych, w tym przetwórstwa żywności, recyklingu (w tym tworzyw sztucznych, gumy itp.), papieru, druku, folii, cięcia folii; opakowania; plastik, opony, guma; zastosowania tekstylne; przetwórstwo mięsa i drobiu; rębak do szczotek, cięcie skóry, obróbka metalu i obróbka drewna.

BAUCOR® ma trzy główne biura zlokalizowane w Kalifornii - USA, Londynie - Wielka Brytania i Mannheim - Niemcy, aby dotrzeć i obsługiwać naszych klientów na całym świecie. Projektujemy, konstruujemy i produkujemy precyzyjne ostrza przemysłowe, noże maszynowe, niestandardowe narzędzia produkowane zgodnie z dokładnymi specyfikacjami.

Z tych lokalizacji dostarczamy również tysiące ostrzy przemysłowych i noży maszynowych BAUCOR®.

Skontaktuj się z naszymi doświadczonymi inżynierami sprzedaży w jednym z naszych biur dogodnie zlokalizowanych w Kalifornii, Wielkiej Brytanii i Niemczech, aby omówić swoje potrzeby.