Skip to content

Narzędzia tnące

Specjalistyczne narzędzia tnące i frezy przemysłowe

Baucor projektuje i produkuje wysokiej jakości przemysłowe narzędzia skrawające i specjalistyczne części zaprojektowane tak, aby działały dłużej niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy masz wydruk, szkic, czy nawet pomysł, który chcesz przekształcić w specjalistyczne narzędzie, Baucor jest w stanie wyprodukować precyzyjne, niestandardowe narzędzia tnące i frezy w ciągu zaledwie kilku dni. Nasze specjalistyczne narzędzia są projektowane i produkowane do cięcia, krojenia, siekania, sztancowania, cięcia gilotynowego, krojenia, cięcia prasą, toczenia, frezowania i wielu innych. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się przetwórstwem, maszynami, sprzętem czy jakąkolwiek inną branżą, zwróć się do Baucor, podobnie jak tysiące innych, po właściwe i optymalne rozwiązania, W swoich wysokiej klasy zakładach Baucor jest zaangażowany w projektowanie i produkcję precyzyjnych narzędzi tnących i części tnących. Stosujemy wysokiej jakości hartowane stale narzędziowe, stale stopowe, stale nierdzewne i gatunki węglika wolframu wybrane przez naszych klientów w zależności od ich zastosowania.

Jesteśmy ekspertami w produkcji specjalistycznych narzędzi i frezów przemysłowych

Od rozmiaru kilku milimetrów do rozmiaru 100" (2540 mm), Baucor jest wysoce wyspecjalizowany w produkcji specjalistycznych narzędzi i frezów przemysłowych według próbki i rysunku. Jeśli potrzebujesz specjalistycznych narzędzi i frezów przemysłowych wyprodukowanych zgodnie z Twoimi wymaganiami, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną wycenę. Jeśli masz rysunek, szkic lub pisemną specyfikację ostrza, którego potrzebujesz, daj nam znać, w przeciwnym razie możemy go zaprojektować i zaprojektować dla Ciebie.

BAUCOR® ma trzy główne biura zlokalizowane w Kalifornii - USA, Londynie - Wielka Brytania i Mannheim - Niemcy, aby dotrzeć i obsługiwać naszych klientów na całym świecie. Projektujemy, konstruujemy i produkujemy precyzyjne ostrza przemysłowe, noże maszynowe, niestandardowe narzędzia produkowane zgodnie z dokładnymi specyfikacjami.

Z tych lokalizacji dostarczamy również tysiące ostrzy przemysłowych i noży maszynowych BAUCOR®.

Skontaktuj się z naszymi doświadczonymi inżynierami sprzedaży w jednym z naszych biur dogodnie zlokalizowanych w Kalifornii, Wielkiej Brytanii i Niemczech, aby omówić swoje potrzeby.

Prosimy o skontaktuj się z nami tutaj aby zapytać o możliwość wyprodukowania kolejnych narzędzi.