Skip to content

Części powlekane diamentem

Części powlekane diamentem, części odporne na zużycie, galwanizacja diamentowa

Baucor projektuje, konstruuje i produkuje najwyższej jakości precyzyjne narzędzia z powłoką diamentową, części zużywające się i części odporne na zużycie, które działają dłużej niż kiedykolwiek. Powlekanie galwaniczne części zużywających się, narzędzi tnących diamentem zapewni dłuższą żywotność i znacznie lepsze możliwości szlifowania. Niezależnie od tego, czy masz wydruk, szkic, czy nawet pomysł, który chcesz przekształcić w element odporny na zużycie, Baucor jest w pełni zdolny do produkcji precyzyjnych części do maszyn, przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, naftowo-gazowego, odnawialnych źródeł energii i wszystkich innych sektorów wykorzystujących części z węglików spiekanych w celu ograniczenia zużycia narzędzi.

Rozumiejąc dzisiejsze wyzwania związane z projektowaniem, a także jakością produktu w zakresie wymagań dotyczących odporności na zużycie, Baucor jest tutaj, aby podjąć to wyzwanie razem z Tobą. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się przetwórstwem, maszynami, sprzętem czy jakąkolwiek inną branżą, zwróć się do Baucor, podobnie jak tysiące innych, po właściwe i optymalne rozwiązania. W swoich wysokiej klasy zakładach Baucor jest zaangażowany w projektowanie i produkcję precyzyjnych komponentów odpornych na zużycie.

Jesteśmy ekspertami w produkcji, galwanizacji diamentowej, komponentów z węglików spiekanych i części odpornych na zużycie z węglika wolframu.

Od rozmiaru kilku milimetrów do rozmiaru 100 cali, Baucor jest wysoce wyspecjalizowany w produkcji specjalistycznych narzędzi, w tym komponentów z węglików spiekanych według próbki, rysunku lub nawet pomysłu. Jeśli potrzebujesz specjalistycznychnarzędzi wyprodukowanych zgodnie z Twoimi wymaganiami, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną wycenę. Jeśli masz rysunek, szkic lub pisemną specyfikację potrzebnego ostrza, daj nam znać, w przeciwnym razie możemy je zaprojektować i wykonać dla Ciebie.

BAUCOR® ma trzy główne biura zlokalizowane w Kalifornii - USA, Londynie - Wielka Brytania i Mannheim - Niemcy, aby dotrzeć i obsługiwać naszych klientów na całym świecie. Projektujemy, konstruujemy i produkujemy precyzyjne ostrza przemysłowe, noże maszynowe, niestandardowe narzędzia produkowane zgodnie z dokładnymi specyfikacjami.

Z tych lokalizacji dostarczamy również tysiące ostrzy przemysłowych i noży maszynowych BAUCOR®.

Skontaktuj się z naszymi doświadczonymi inżynierami sprzedaży w jednym z naszych biur dogodnie zlokalizowanych w Kalifornii, Wielkiej Brytanii i Niemczech, aby omówić swoje potrzeby.

Prosimy o skontaktować się z nami tutaj aby zapytać o możliwość wyprodukowania kolejnych narzędzi.